Transcriptiegegevenssets voor medische dossiers voor AI- en ML-projecten

Kant-en-klare transcriptiedatasets voor medische dossiers om uw AI-project in de gezondheidszorg een vliegende start te geven

Transcriptiegegevens medisch dossier

Plug de medische gegevens in die u vandaag miste

Vind de juiste transcriptiegegevens van medische dossiers voor uw medische AI

Train uw medische AI-model nauwkeurig met de beste trainingsgegevens. Onze kant-en-klare datacatalogus maakt het voor u gemakkelijk om medische trainingsgegevens te krijgen waarop u kunt vertrouwen.

SpecialiteitCa. Aantal medische dossiersCa. Aantal tekens

Totaal

5,172,76611,331,920,127
Ongeval en noodgeval359723,866
Allergie en immunologie22,20248,273,220
Anesthesiologie22,2804,80,25,191
Anesthetica921,300
APRN1,69354,36,558
Cardiologie15,66,7213,20,98,50,575
cardiothoracale1227,06,280
Cardiothoracale chirurgie1055,321
Klinische hematologie27,546
Klinische fysiologie16010,03,807
Critical Care9,6453,42,13,951
Tand-1,23329,74,753
Dermatologie3,47462,28,845
Diagnostische radiologie7,59172,68,441
Oor, neus en keel65820,74,977
ED-arts-assistent7031,316
Noodgeval62,25616,24,31,343
Spoedeisende hulp specialist37812,72,557
endocrinologie3,21291,07,557
Family Medicine2,63,48053,40,93,592
Huisarts9,0181,86,24,462
Familie oefening2,49869,42,820
Gastroenterology62,15812,79,38,968
Algemeen31313,77,179
Algemene tandartspraktijk2599,740
Algemeen medicijn32711,91,224
Algemene psychiatrie361,18,388
Algemeen chirurg89314,11,292
Algemene operatie2,22089,65,239
Geriatrische geneeskunde5,3231,57,49,785
GI55018,71,706
Gynaecologie2598,953
Hematologie – Oncologie39411,20,038
HIM197,869
Hospice en palliatieve geneeskunde412,10,206
hospitalist1,49344,03,854
IH-Industriële Gezondheid94527,57,753
Interne Geneeskunde6,23,0721,74,14,86,763
Interne geneeskunde en nefrologie1115,19,283
Interne geneeskunde, longgeneeskunde, intensive care geneeskunde en slaapgeneeskunde1022,10,331
Medische oncologie674,87,088
Geneeskunde1223,68,833
nefrologie39,82110,14,22,013
Neuro/TBI1,15751,42,035
Neurologie17,7864,90,64,199
Neurochirurgie75531,46,223
Verpleegster43227,19,033
Verpleegkundige – Familie1132,81,032
OB / GYN42,73911,41,18,874
arbeidsgeneeskunde76334,76,696
Ergotherapeut682,38,853
Oncologie82,30029,63,70,809
OPERATIEVE ZORG513,637
Oogheelkunde19,2994,48,44,680
Kaak- en kaakchirurg818,733
Kaakchirurgie1332,527
Orthopedie en sportgeneeskunde3,1651,43,93,798
orthopedische1,45,05327,75,08,345
osteopathische5,5661,36,79,541
Otolaryngology19,5483,95,00,098
Pijnbestrijding3062,650
Pijnmedicatie1135,515
PANP1,45,96044,53,32,915
Pathologie43,4622,76,60,828
Kindertandheelkunde4208,99,253
Pediatrische longziekten401,58,625
Pediatrische specialiteit68220,63,509
Pediatrische chirurgie2390,525
Kindergeneeskunde9,2714,26,54,058
Fysische geneeskunde en revalidatie23,5235,77,01,697
Fysiotherapeut1,71346,81,870
Arts Asst.381,27,349
Plastische chirurgie – specialiteit1836,04,359
Podotherapeutische chirurgie241,08,258
pedicure12,0563,91,63,411
Preventive Medicine1914,35,298
BIJEENKOMST VAN DE PRIMAIRE ZORG727,134
Psychiatrie70,26935,10,76,474
Psychotherapie (specialiteit)22929,61,345
long-64,36815,66,29,273
Radiologie6,30,98364,19,87,812
Rehabilitatie30,0789,61,87,590
Resident64119,90,867
reumatologie1244,32,080
Logopedie3279,81,803
Sports Medicine491,48,200
Chirurgie2,36,78864,27,35,680
Chirurgie Arts-assistent34,315
Chirurgische specialiteit29010,14,789
Thoracale geneeskunde271,64,106
Thoracale chirurgie371,53,325
Transplant321,28,670
Trauma & orthopedie1,30853,08,512
Onbekend7,48,0541,69,50,98,900
Bovenste gastro-intestinale chirurgie581,80,361
Urologie96,93413,55,27,616
VASCULAIRE CHIRURGIE1566,74,129
Vasculair/algemeen2684,11,007
Wondzorg2115,82,123

We behandelen alle soorten gegevenslicenties, dwz tekst, audio, video of afbeelding. De datasets bestaan ​​uit medische datasets voor ML: Physician Dictation Dataset, Physician Clinical Notes, Medical Conversation Dataset, Medical Transcription Dataset, Doctor-Patient Conversation, Medical Text Data, Medical Images – CT Scan, MRI, Ultra Sound (verzameld op basis van aangepaste vereisten) .

Neem contact met ons op

Kunt u niet vinden wat u zoekt?

Er worden nieuwe kant-en-klare medische datasets verzameld voor alle datatypes 

Neem nu contact met ons op om uw zorgen over het verzamelen van gegevens over gezondheidstrainingen los te laten

  • Door te registreren ga ik akkoord met Shaip Privacy Beleid en Algemene Voorwaarden en geef mijn toestemming om B2B-marketingcommunicatie van Shaip te ontvangen.